Strona główna Technologie Zebra Technologies wspiera pracowników pierwszej linii za pomocą komputerów mobilnych nowej generacji

Zebra Technologies wspiera pracowników pierwszej linii za pomocą komputerów mobilnych nowej generacji

Nowe dotykowe komputery mobilne TC53/TC58 oferują mobilne wymiarowanie oraz funkcję płatności zbliżeniowej (ang. tap-to-pay), co pozwala na sprostanie potrzebom dynamicznych procesów biznesowych.

Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), innowator w dziedzinie konkurencyjnych rozwiązań biznesowych, zaprezentowała dzisiaj nową serię dotykowych komputerów mobilnych TC53/TC58.

Urządzenia, wyposażone w innowacyjne technologie, pozwalają kierownictwu firm i menedżerom IT na zwiększenie wydajności operacyjnej, wykorzystanie nowych możliwości w bezpośrednich kontaktach z klientami oraz redukcję kosztów. Seria TC53/TC58, wyposażona jest w najnowsze czujniki i technologie bezprzewodowe 5G i Wi-Fi 6E, jak również ekrany o najwyższej w swej klasie rozdzielczości i jasności. Takie rozwiązanie pozwala sprzedawcom, listonoszom, kurierom oraz pracownikom terenowym na korzystanie z zalet mobilnego wymiarowania, mobilnych punktów sprzedaży (mPOS) oraz aplikacji usprawniających komunikację między pracownikami, dzięki czemu mogą zwiększać produktywność oraz podnosić poziom obsługi klientów.

Seria TC53/TC58 posiada funkcję Zebra Dimensioning™ Certified Mobile Parcel. Jest to pierwsze tego rodzaju rozwiązanie w branży, które wykorzystuje zintegrowany czujnik u ToF – Time of Flight, w celu zmierzenia paczki i wyliczenia kosztu dostawy na dotykowych komputerach mobilnych firmy Zebra za naciśnięciem jednego przycisku. Efekt to duża oszczędność czasu potrzebnego na ustalanie cen czy pomiaru przesyłek. Ponadto, komputery mobilne TC53/TC58 oferują funkcję płatności dotykowej (ang. tap-to-pay), co pozwala na prowadzenie sprzedaży praktycznie w każdym miejscu. Te wszechstronne urządzenia można również przekształcić w przenośne stacje robocze lub kompletny, hybrydowy punkt sprzedaży (POS), radio dwukierunkowe typu PTT (Push-To-Talk), telefon podłączony do centrali abonenckiej (PBX) lub czytnik zdalnej identyfikacji radiowej (RFID), umożliwiające skuteczniejszą współpracę zespołu i zwiększenie produktywności.

Innowacyjne komputery mobilne Zebra zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach pierwszej linii, miejscach pracy pierwszej linii oraz przepływach pracy na pierwszej linii. Cechuje je łatwość użytkowania, wytrzymałość i solidność. Specjalnie zaprojektowana seria TC53/TC58 proponuje nowy, współczesny design, w tym zaawansowany ekran na całą szerokość urządzenia, który pozwala pracownikom dostrzegać większą ilość informacji jednocześnie. Wiodąca w branży technologia Intellifocus™ stworzona przez firmę Zebra umożliwia użytkownikom skanowanie przedmiotów trzymanych w ręku, znajdujących się na drugim końcu pokoju lub na najwyższej półce, dodatkowo zwiększając produktywność pracowników. Ponadto, seria TC53/TC58 zawiera zintegrowaną kamerę o najwyższej w tej klasie rozdzielczości 16 megapikseli, z opcjonalną stabilizacją optyczną obrazu (OIS), pozwalającą robić ostre, ukazujące szczegóły zdjęcia. Dzięki temu możliwe jest udokumentowanie stanu produktu oraz dostawy.

„Współczesny biznes znajduje się pod presją wynikającą z dynamicznych zmian oczekiwań i doświadczeń klientów” – powiedziała Julie Johnson, Vice President and General Manager of Enterprise Mobile Computing, Zebra Technologies. „Nasze flagowe komputery mobilne TC53/TC58 reprezentują nową generację urządzeń Zebra, które pomogą przedsiębiorstwom na nowo zdefiniować oferowane usługi oraz wsparcie. Jednocześnie zapewniają one mobilnym pracownikom szybszy i bardziej wiarygodny dostęp do informacji potrzebnych do wykonywania zadań służbowych.”

Podczas projektowania serii TC53/TC58 firma Zebra starała się stworzyć wyjątkowo wytrzymały komputer mobilny (cecha konieczna w branży), spełniający wymogi nowych technologii bezprzewodowych, takich jak 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth oraz CBRS private LTE (tylko w USA). Urządzenia z seri TC53/TC58 firmy Zebra to jedne z pierwszych komputerów, które wykorzystują materiały kompozytowe z włóknami dodatkowymi, aby wzmocnić urządzenie przy zachowaniu nowoczesnego, ergonomicznego designu. Ten zaawansowany materiał będzie dostępny w wybranych wysokiej jakości modelach, które wejdą do sprzedaży w drugiej połowie 2022 r.

Seria dotykowych komputerów mobilnych TC53/TC58 wykorzystuje moc Mobility DNA™, najszerszego w branży wachlarzu oprogramowania, które pozwala użytkownikom na wykorzystywanie pełni możliwości urządzenia przez cały okres jego funkcjonowania, uproszczenie systemów informatycznych oraz zmniejszenie kosztów użytkowania. Zebra Mobility DNA, zbudowane w oparciu o przekonanie, że każda nowoczesna decyzja dotycząca sprzętu jest tak naprawdę ukrytą decyzją dotyczącą oprogramowania, pozwala firmom zwiększyć bezpieczeństwo urządzeń, ich szybsze wykorzystywanie, łatwiejsze zarządzanie nimi i kontrolę nad nimi oraz zwiększyć produktywności pracowników dzięki nowym funkcjom, które umożliwiają użytkownikom szybsze i prostsze zbieranie niezbędnych danych.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Nowa seria dotykowych komputerów mobilnych TC53/TC58 zapewnia sprzedawcom stacjonarnym, kurierom, sprzedawcom terenowym i pracownikom usługowym najnowsze technologie bezprzewodowe oraz czujniki, pozwalające na zwiększenie produktywności i skuteczności oraz na bardziej rzetelny dostęp do niezbędnych informacji.
  • Urządzenia z serii TC53/TC58 firmy Zebra to jedne z pierwszych komputerów mobilnych, które wykorzystują materiały kompozytowe z włóknami dodatkowymi, aby wzmocnić urządzenie przy zachowaniu nowoczesnego, ergonomicznego designu.
  • Zebra Dimensioning – Certified Mobile Parcel to pierwsze tego typu rozwiązanie w branży, które pozwala na dokładne wyliczenie wymiarów przesyłki oraz kosztów dostawy, eliminując żmudny proces sprawdzania cen oraz ręcznych pomiarów, dzięki czemu usługi i dostawy są realizowane szybciej. To rozwiązanie będzie dostępne w drugiej połowie 2022 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Polecamy

Jak wybrać odpowiedni serwis kompresorów – kluczowe czynniki do rozważenia

Sprężarki są niezbędnym elementem wielu gałęzi przemysłu, takich jak energetyka, przemysł chemiczny, spożywczy czy budowlany. Wymagają jednak regularnej konserwacji i serwisowania, aby utrzymywać sprawne...

Agencja brandingowa, reklamowa i interaktywna. W czym specjalizują się te trzy podmioty?

Współcześni przedsiębiorcy coraz częściej i chętniej korzystają z profesjonalnego wsparcia zewnętrznych firm, które pomagają im rozwijać i promować swoją działalność. Pozwala to im skupić...

Ochrona i styl dla twojego Samsunga A50 – etui na miarę twoich potrzeb

Smartfon Samsung A50 to urządzenie, które warto odpowiednio chronić, aby jak najdłużej cieszyć się jego funkcjonalnością. W tym celu idealnym rozwiązaniem jest etui dedykowane...

Jak wybrać idealny zestaw do monitoringu domu?

Monitoring domu jest ważny, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim i mieniu. Dzięki rozwojowi technologii, dostępne są teraz różne opcje monitorowania, które pozwalają na łatwe...

Drony DJI Mavic – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Drony, znane również jako bezzałogowe statki powietrzne (UAV), to bezpilotowe statki powietrzne, które mogą być sterowane zdalnie lub autonomicznie. Drony mogą być używane do...